Links

LINKS TWO4SALSA


Two4Salsa bevriende links / Two4Salsa friendly links

Nationaal
Weekendje weg startkabel – http://weekend-weg.startkabel.nl
Eropuit startkabel – http://eropuit.startkabel.nl
Dans startpagina – http://dans.startpagina.nl
Vrijetijd startpagina – http://vrijetijd.startpagina.nl
Viadanza – http://www.viadanza.nl
Salsa Caliente – http://www.salsacaliente.nl
DJ Rojo – http://www.djrojo.nl
Sizzling Salsa – http://www.sizzlingsalsa.nl
Salsa Locos – http://www.salsalocos.nl
Dax dance Shoes – http://www.daxdanceshoes.nl
Leuke reizen startpagina – http://leuke.reizenpagina.ws
De leukste salsafeestjes in zuid Nederland en noord België – http://salsagids.infoSalsa Venlo – http://www.salsavenlo.nl 
Tango Rubrieken – http://tango.rubrieken.com
Start XL – http://dansen.startXL.nl
Amsterdam salsa lessen bij Salsaschool Sabroso – http://www.sabroso.nl 

Film top 100

kijk voor informatie over films op film kijken of film huren.

Internationaal
Sao Vicente Cape Verde information – http://guide.saovicentecaboverde.com
World Salsa federation http://www.worldsalsafederation.com
SalsaNotes – Teach Yourself Salsa http://www.salsanotes.com/links.php
Salsa Info Europa: Salsa in Europe: http://www.salsainfo.eu
Salsa company – http://www.salsa-company.de
Salsa Classes/Events in Surrey & Hampshire (UK) – http://www.salsaambiente.comQueen Salsa – http://www.queensalsa.com
London Salsa Engeland – http://www.london-salsa.co.uk
Salsa studio – http://www.salsastudio.ch/

GRATIS OP DE HOOGTE BLIJVEN!
Nieuwe blogs en nieuwe events? Krijg ze in je mailbox. Hebben we geen nieuws dan mailen we je dus ook niet!
Wij houden ook niet van SPAM!

TWO4SALSA EVENTS

diverse data dit jaar
Diner & dance in verschillende steden
meer informatie

COMPLEET REISOVERZICHT

19 augustus – 23 augustus 2021
Spanje (Barcelona) – Salsa
meer informatie

2 oktober – 9 oktober 2021
Spanje (Ibiza) – Salsa, Kizomba, Bachata
meer informatie

21 oktober – 25 oktober 2021
Spanje (Barcelona) – Salsa
meer informatie

16 november – 30 november 2021
Diverse reizen naar Santiago de Cuba (Cuba)
meer informatie

16 november – 11 december 2021
Havana (Cuba) – Salsa
meer informatie

4 december – 11 december 2021
Havana (Cuba) – Salsa
meer informatie

Hou de agenda in de gaten voor diverse nieuwe reizen!

10 JAAR ERVARING

van events, festivals, weekenden tot vakanties.

DIVERS AANBOD

van Valencia tot Buenos Aires, van Antwerpen tot Cuba.

ALLE NIVEAUS

van beginners tot gevorderden. Alle niveaus zijn welkom!

SCHRIJF, LEES, DEEL EN INSPIREER

TWO4SALSA BLOG


Leuke feiten, nieuwsberichten, ervaringen en alle andere items die we graag met je delen! Hou onze blog in de gaten of schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Salsa virus met drempels

Iedereen was intensief aan het salsa dansen. En daar stond ik dan, de hele avond in een hoekje naast de bar en naarmate de avond vorderde kroop ik steeds dieper weg in dat hoekje. Wat een teleurstellende avond! Was dit nu het “salsa dansen” waar mijn vrien...

LEES HIER EEN AANTAL

TWO4SALSA ERVARINGEN